© All rights reserved. Powered by VLThemes.

Teenused ja hinnakiri

Keeletoimetamine

Hind sõltub töö mahust ning teksti ja teema keerukusest. Täpse hinna saab öelda pärast tekstiga (või selle osaga) tutvumist. Hinna arvestamise aluseks on tinglehekülg ehk 1800 tähemärki (koos tühikutega). Niisuguse arvestuse korral ei sõltu hind sellest, milline on kasutatud kirjasuurus või reavahe, kui palju on tekstis pilte, graafikuid, tabeleid jne. 

Lühikeste (1–10 lk) ja keskmise pikkusega (10–50 lk) tekstide puhul algab lehekülje toimetamise hind 6 eurost. Tekstidele, mille pikkus jääb alla kolme lehekülje, rakendub miinimumhind 17 eurot.

Pikkade tekstide (50+ lk), raamatute ja käsiraamatute puhul on hinna arvestamise aluseks autoripoogen. 1 autoripoogen = 40 000 tähemärki koos tühikutega.

Keeleline korrektuur

Korrektuur tähendab teksti lõplikku ülevaatamist (kui tekstiga on töötanud sisutoimetaja, keeletoimetaja ja küljendaja). Korrektor parandab sisse jäänud keele- ja kirjavead ning küljendamisel tekkinud vead (poolitus, eraldi leheküljele sattunud üksik silp vm). Siia ei kuulu stiili- ega sisuparandused. 

Tekstide koostamine

Kirjutan idee või algmaterjali põhjal näiteks sisuteksti kodulehele, Facebooki postituse, blogipostituse, uudiskirja, artikli, sisuturundusartikli, kõne või reklaamteksti. 
 

Sündmuste kajastamine

Käin sündmustel (nt festivalil, seminaril) ning kirjutan sellest kokkuvõtte, protokolli või kogemusloo, kuhu on koondatud minu kui osaleja mõtisklused, tundmused, sündmuse tuum, olulisim osa. Sündmuse turundamine, et inimesed teaksid, mida see endast kujutab – kasulik eriti neile, kellel on iga-aastane üritus. Teksti ilmestamiseks ka piltide tegemine. Kogemuslugude kirjutamise eesmärk on jõuda rohkemate inimeste teadvusesse, aidates sündmuse korraldajal ennast ja oma sündmust turundada.

Keeletoimetamine

Keeletoimetamine lühike tekst

alates

6 / lk
  • 1–10 lehekülge
  • Miinimumhind 17 €

Keeletoimetamine keskmine tekst

alates

6 / lk
  • 10–50 lehekülge

Keeletoimetamine pikk tekst

alates

60 / AP
  • 50+ lehekülge

Lisateenused

Keeleline korrektuur

alates

4 / lk
  • Keeleline korrektuur

Tekstide koostamine

alates

40 / h
  • Tekstide koostamine

Sündmuste kajastamine

alates

30 / h
  • Sündmuste kajastamine
Top